Jdi na obsah Jdi na menu

HODNOCENÍ

Hodnocení a recenze: KPAPARTMAN

 

Léto 2022 - Vláďa a Darja v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Okouzlily nás Krušné hory a vstřícný, milý až rodinný přístup majitelů. Otec Karel se synem se o apartmán i okolí starají skutečně vzorně a cítili jsme se po celý týden jako doma. Apartmán je nadstandardně dobře vybaven a udržován v obdivuhodné čistotě. Jezdíme takto po naší vlasti i Evropě již 25 let a nebylo mnoho míst, kde nám bylo tak dobře! Vláďa a Darja ze Šumperka.

Zima 2022 - Jarní prázdniny 2022 s více rodinami
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Hezká chata s výhledem na sjezdovky, dobře vybavená, všude čisto. Klidné místo, v okolí chaty jsou různé kopečky na bobování, ev. lyžování pro úplné začátečníky. Sjezdovky ve ski centru byly poloprázdné, děti se za pár dní naučily lyžovat. Komunikace s oběma pány Karly byla výborná, nic nebyl problém. Byli jsme moc spokojení a rádi se někdy vrátíme.

 

Zima 2022 - Jana se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Musím říct, že jsme byli všichni naprosto spokojený. Určitě se tam vrátíme. Vše výborně vybavené., Komunikace s majitelem a domacim byla na jedničku. Takhle jsi člověk opravdu představuje jednání, které musí bytsamozřejmě na obě strany. Nic nebyl problém. Moc děkujeme

Léto 2021 - Motykovi s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Všechno bylo výborně připravené. Přítomnost správce Karla byla jen vítána. Zbytečně se neukazoval a když bylo potřeba vyřešit nějaký problém, byl hned po ruce. Dokonce sám připraví komplet opékání.Stačí pak přijet až těsně před opékáním a hned se může začít.
Že jsme už museli jet domů.

Léto 2021 s rodinou
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Výborná komunikace s majitelem i správcem. Útulné a čisté bydlení. Krásná krajina.

Léto 2021 - Jitka a Pepa v páru
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Hledali jsme panenskou přírodu a klid. To opravdu v Krušných horách najdete. A ubytování v KPapartmánu na pohodě přidalo. Nádherné ubytování v krásném místě s výhledy. Výborná komunikace s provozovatelem i panem správcem. Nebylo nic, co by se dalo vytknout. Byli jsme moc spokojeni. Měli jsme kola a podnikali jsme cyklovýlety. Doporučujeme rozhlednu Cibulku u Oloví, Vysoký kámen u Počátků, čedičový lom u Jindřichovic, kamenné varhany u Rotavy a hlavně krásnou přírodu u Přebuze. Za návštěvu stojí i blízká jezera v Německu. Lesy byly plné hub a borůvek. Děkujeme za krásnou dovolenou.
Není nic, co by se dalo vytknout.

Léto 2021
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Vstřícné jednání s majitelem a se správcem objektu. Krásná lokalita, super ubytování. Za naši rodinu - bezva dovolená.

Jaro 2021 - Miroslava se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Nádherná lokalita. Milí a vstřícní majitelé.

Jaro 2021 - Pavel Šumpík se skupinou přátel
Celkové hodnocení: Počet hvězdiček 100%
Příjemní majitelé, bezproblémová komunikace. Bylo o nás skvěle postaráno (výměna ručníků, vynášení odpadků, nachystání ohniště na grilování). Jedinečné a klidné místo s nádhernými výhledy. Pobyt můžu všem doporučit.
Odpověď majitele: Děkujeme vám za hodnocení pracujeme na zlepšení všech faktorů.

všechny recenze (8)